تهران، خیابان انقلاب، خیابان بهار جنوبی، شماره ۱۸، طبقه اول

  تلفن ارتباط مستقيم : ۰۲۱۸۸۳۲۸۸۱۵

درباره ما

درباره ما : 


تنديس سازان پارس آراد همگام با تغييرات جهانی با بهره‌گيری از فناوری های نوين ، بهبود مستمر كيفيت ، تنوع محصولات و در اختيار داشتن تيم تخصصی در زمينه‌ی طراحی و ساخت انواع تنديس (حجمی – پلکسی) ، طراحی و ساخت انواع تابلو و پلاک های راهنما ، هدايای تبليغاتی ، طراحی و ساخت نشان سينه (بج) ، برگزاری همايش و … حامی و پشتيبان شما خواهدبود.

 تنديس سازان پارس آراد به پشتوانه‌ی كاركنان خلاق و با به كارگيری فناوری های نوین طراحی و ساخت، خدمات گسترده‌ای را در زمينه‌های زير ارائه می نمايد:

ـ طراحی و ساخت تندیس حجمی

ـ طراحی و ساخت تندیس پلکسی

ـ طراحی و ساخت انواع نشان سينه و مدالیون (بج سينه)

ـ طراحی و ساخت انواع لوح سپاس (لوح تقدیر)

ـ طراحی و ساخت انواع تابلوهای راهنما و پلاک

کیفیت

همان چيزی كه شما طلب می كنيد! یک محصول یا خدمت با كيفيت. آن‌چه كه مورد نظر شماست و شما آن را می پسنديد. مجموعه‌ای از ويژ گیهای مورد نظر مشتريان كه همراه با محصولات و خدمات، هديه ما به شما سروران گرامی می باشد. ما اطمينان شما را به آنچه خواسته‌ايد، تضمين می كنيم.

كادر مجرب و آزموده

 تنديس نگارن پارس آراد، آمادگی دارد تا به پشتوانه‌ی كاركنان خلاق و با ذوق خود و با بكارگيری فناوریهای نوين، خدمات گسترده‌ای را در زمينه‌های طراحی و ساخت انواع تنديس، تابلوی راهنما، لوح سپاس و ... عرضه نمايد.

 

تحویل سریع

فاصله مكانی و گستره‌ی جغرافيايی معنا ندارد!  تمامی سفارشات ثبت شده‌ و يا توافق شده شما طبق زمان‌بندی تفاهم شده با شركت تندیس سازان پارس آراد در كمترين زمان ممكن و به صورت سفارشی در اختيار شما مشتريان ارجمند در اقصی نقاط كشور، قرار خواهد گرفت.

قیمت مناسب

رويكرد قيمت‌گذاری محصولات و خدمات در شركت تنديس سازان پارس آراد مطابق با كيفيت مطلوب و مورد نظر مشتريان گرامی می باشد. ادعا نداريم كه كمترين قيمت را داريم، اما ادعا داريم مناسب‌ترين قيمت را داريم.

ارتباط مستقيم با مديران

سينا حقيقی فرد 

مدير واحد طراحی و توليد

حسین میثمی

مدیر عامل

محمد حقیقی فرد

رييس هيئت مديره

ما با کمال افتخار در خدمت شما هستیم