تهران، خیابان انقلاب، خیابان بهار جنوبی، شماره ۱۸، طبقه اول

  تلفن ارتباط مستقيم : ۰۲۱۸۸۳۲۸۸۱۵

اخبار

مطالب مفید و کاربردی

طراحی ، قیمت و فروش تندیس

قيمت تنديس: 

موفقيت ما در "گوش دادن و آموختن است"  نه در " گفتن و فروختن" . در شركت تنديس سازان پارس آراد قيمت‌گذاری تنديس‌ها با توجه به نوع تنديس ( حجمی، پلكسی، كريستال، چوبی، تركيبی و ... ) ، نياز و خواسته‌ی مشتريان، سطح مالی مشتری و ساير موارد جانبی و با توافق بين مشتری و شركت تعيين و تصويب می گردد. شايان ذكر است كه در مواردی كه ساخت تنديس برای سال‌های متوالی تكرار شود هزينه‌های جانبی همچون: طراحی، قالب‌سازی و ... از قيمت تنديس كسر میگردد.

طراحی تنديس: 

"آنچه شما می پسنديد و برگزيده‌ی شماست!" همكاران ما در شركت تنديس سازان پارس آراد با تمامی تخصص، دانش و سال‌ها تجربه‌ی فردی و سازمانی خود را در قالب تنديس به شما سروران گرامی هديه می كنند. طراحی تنديس به گونه‌ای خواهد بود كه علاوه بر جلب نظر و رضايت شما مشتريان ارجمند، نمايان‌گر جلوه و زيبايی و بيان‌گر رخداد مورد نظر شما خواهدبود. در شركت تنديس سازان پارس آراد طراحی تنديس تبلور نبوغ و سليقه‌ِ همكاران ما بهمراه تلفيقی از خواسته و نياز شما مشتريان محترم خواهد بود.

فروش تنديس: 

به طور معمول تمامی محصولات توليد شده در شركت تنديس سازان پارس آراد به سفارش مشتريان آماده می شوند. با اين حال گنجينه‌ای نفيس و گران‌بها از تنديس‌های گوناگون كه نتيجه‌ی تلاش و كوشش بی وقفه‌ی همكاران ما در شركت تنديس سازان پارس آراد می باشد در شركت نگهداری می گردد كه بر حسب نياز مشتری، به آن‌ها عرضه می گردد. مشتريان میتوانند جهت انتخاب و يا مشاهده‌ِ آن‌ها به سايت، اينستاگرام ساير درگاه‌های اينترنتی و يا به مدير فروش تنديس شركت مراجعه نموده و سفارش ساخت مجدد را درخواست نمايند.