تلفن ارتباط مستقيم : ۰۲۱۸۸۳۲۸۸۱۵

  آدرس: تهران، خیابان انقلاب، خیابان بهار جنوبی، شماره ۱۸، طبقه سوم

تماس با ما

تندیس سازان پارس آراد

با مسئولیت محدود - شماره ثبت ۵۱۸۳۰۶

اين شركت در آغاز فعاليت تا سال ۱۳۹۳ تحت پوشش داريوش پلاک فعاليت داشته‌است. از سال ۱۳۹۳ به طور مستقل اقدام به طراحی و ساخت، ارائه خدمات تبليغاتی، همكاری در برگزاری همايش‌ها و … نموده‌است.

تهران، خیابان انقلاب، خیابان بهار جنوبی، شماره ۱۸، طبقه سوم 

روزهای شنبه تا چهارشنبه – به جز ایام تعطیل از ساعت ۹ صبح الی ۶ بعدازظهر 

پنج شنبه ها از ساعت ۹ الی ۳ بعدازظهر

 ارتباط با فروش و پاسخگویی به مشتری:

۰۲۱۸۸۳۲۸۸۱۵ - ۰۲۱۸۸۳۲۸۸۱۳ - ۰۲۱۸۸۳۲۸۸۰۵ - ۰۲۱۸۸۳۲۹۸۳۵

 ارتباط مستقیم با مدیر مجموعه:

ایمیل: CEO@Tandistsa.com

 ارتباط مستقیم با مدیر فروش:

۰۹۹۱۱۶۶۷۴۰۱ و یا ایمیل: Sale@Tandistsa.com

 ارتباط مستقیم با مدیر تولید:

۰۹۹۱۱۶۶۷۴۰۲ و یا ایمیل: Production@Tandistsa.com

 ارتباط مستقیم با مدیر فروشگاه:

۰۹۹۱۱۶۶۷۴۰۳ و یا ایمیل: Customer@Tandistsa.com

 ارتباط مستقیم با مسئول دفتر:

۰۹۹۱۱۶۶۷۴۰۴ و یا ایمیل: Info@Tandistsa.com

 ارتباط مستقیم با مسئول فروش:

۰۹۹۱۱۶۶۷۴۰۵ و یا ایمیل: Presale@Tandistsa.com

 ارتباط مستقیم با مدیر مالی:

۰۹۹۱۱۶۶۷۴۰۶ و یا ایمیل: Finance@Tandistsa.com

لطفا پیام خود را از طریق فرم تماس با ما زیر برای ما ارسال نمایید

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید ایمیل صحیح نمی باشد
این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
پیام شما با موفقیت ارسال شد
با عرض پوزش پیام شما ارسال نشد